KTM MACINA AERA 872 LFC – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – SMARAGD BLACK (GREY) – 2026
AERA MINDEKINEK. A MACINA AERA kínálatából érkezett a Stiftung Warentest tesztnyertes kerékpárja. A következő generációs AERA mostantól a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel rendelkezik, LFC csomaggal felszerelve (világítás-sárvédő-csomagtartó). A biztonságos kerékpározás úttörőjeként a MACINA AERA 871 LFC ABS vezeti ezt a termékcsaládot. A BOSCH eBIKE ABS rendszer fokozott biztonságot nyújt, diszkréten a villára szerelve megakadályozza az első kerék blokkolását. Ez biztosítja, hogy hirtelen fékezés esetén is biztonságosan a nyeregben maradj, akár aszfalton vagy terepen kerékpározol. Egy robusztus mountain bike gumiabroncs megbízhatóan elkísér mindhárom modellen, készen állva bármilyen nehéz terepre. Az új Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a kerékpározási dinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációja a felhasználóbarát akkumulátor-kezelés terén. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Aera 872 LFC – 2026 az ideális e-trekking kerékpár az igényes mindennapi kerékpárosok és a kényelemre törekvő túrázók számára. A robusztus Macina Trekking Onroad alumínium váznak köszönhetően stabilitásával és modern kialakításával lenyűgöző. A legújabb generációs, erőteljes Bosch Performance CX motor a Bosch PowerTube 800Wh akkumulátorral kombinálva tartós és dinamikus támogatást nyújt – még hosszabb túrákon vagy kihívást jelentő emelkedőkön is. A központi Bosch Kiox 500 kijelző lenyűgöző leolvashatóságával, intuitív kezelésével és átfogó információival rendelkezik a sebességről, az akkumulátor állapotáról, a támogatási szintről, a navigációról és sok másról.
A KTM Macina Aera 872 LFC – 2026 jellemzői
- 27,5″-os átléphető alumínium váz
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Suntour XCR 34 Air 27.5″ LOR 80mm 15×110 villa
- Litemove SEC-150 150Lux CT1 csatlakozós első lámpa
KTM MACINA AERA 872 LFC 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Fork: | Suntour XCR 34 Air 27.5`” LOR 80mm 15×110 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex | Rear: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM Line Il dropper 30.9 T:100 |
| Carrier: | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Item: | KTM Macina Aera 872 LFC – 2026 |
| Colour: | Emerald Black (Grey) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | Front: Ryde Rival30 32H 584x30C | Rear: Ryde Rival30 32H 584x30C |
| Mudguard: | Racktime aluminium 72mm B&M Xeltec |
| Chainring: | FSA set steel 38T with Chainguard |
| Saddle clamp: | KTM TEAM Light CL-FJ21 – 34.9mm |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Front light: | Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Front hub: | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| Rear hub: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| Handlebar: | KTM COMP rizer 15 680mm |
| Permissible total weight: | 138 kg |
| Crank: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm 08 |
| Cassette: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Chain: | KMC e500 LG eBike |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Spokes: | Front: DT Champion 2.0 black | Rear: DT Alpine II 2.34 black |
| Disc brakes: | Front: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 | Rear: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Brake: | Tektro HD-M535 4-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











