KTM MACINA CROSS CX 510 LFC – ELEKTROMOS CROSS KERÉKPÁR – BLACK MATT (GREY+ORANGE) – 2026
EGY MINDENKIÉRT. A MACINA CROSS egy igazi mindenes, sokoldalú felhasználási lehetőségekkel! Tökéletes hosszabb kerékpáros túrákhoz, erdei és kavicsos ösvényeken való tekerésekhez, valamint kalandtúrákhoz. A függőleges üléspozíció elegendő kényelmet biztosít ahhoz, hogy békében és csendben fedezhesd fel és élvezhesd a környezetet és a természetet. A CROSS LFC (L: VILÁGÍTÁS – F:SÁRVÉDŐ – C:CSOMAGTARTÓ) modellek a dobozból kivéve teljesen felszereltek, így minden időjárási körülmény között használhatók. A MACINA CROSS 510 modell 500 WH-s SMART SYSTEM akkumulátorral érkezik. Ezenkívül az EBIKE FLOW APP megnyitja az ajtót a digitális világba, és összekapcsol téged a kerékpároddal. Mérnökeink mesteri munkájának köszönhetően a bevált KTM vázgeometriát megőriztük az akkumulátor méretének és kapacitásának növekedése ellenére. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése minden eddiginél könnyebb. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációjának neve, amely ezt a felhasználóbarát akkumulátorkezelést kínálja. Minden modell készen áll az LFC frissítésre.

A KTM Macina Cross CX 510 LFC – 2026 egy sokoldalú elektromos túrakerékpár, amelyet kifejezetten mindennapi használatra és szabadidős tevékenységekre fejlesztettek ki. A robusztus Macina Trekking Onroad Alloy 6061 vázzal , az integrált Bosch PowerTube 500 Wh akkumulátorral és az erőteljes Bosch Performance Line CX motorral ez a modell megbízható támogatást nyújt bármilyen terepen – legyen szó városról, vidékről vagy hosszabb túrákról. A 63 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour NX1 teleszkópvilla kényelmes utazást biztosít, és könnyedén kiegyenlíti a kisebb bukkanókat.
A KTM Macina Cross CX 510 LFC – 2026 jellemzői
- Túra elektromos kerékpár Bosch Smart Systemmel
- Bosch Performance Line CX motor 85 Nm-mel
- Bosch PowerTube 500 Wh-s akkumulátor
- Suntour NX1 teleszkópvilla
- Shimano MT200 / MT200 2 dugattyús fék
KTM MACINA CROSS CX 510 LFC 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy6061 PT750Wh Bosch BDU37/T2930 |
| Fork: | Suntour NX1 coil LO 63mm |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 500Wh horizontal |
| Tyres: | Front: Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex | Rear: Schwalbe Smart Sam SBC K-Guard 47-622 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Essenza Athletic |
| Seat post: | KTM Line 30.9/350 |
| Carrier: | Racktime Alumee rails (platform option) |
| Item: | KTM Macina Cross CX 510 LFC – 2026 |
| Colour: | Black Matt (Grey + Orange), Black Matt (Grey + Orange) |
| Stem: | KTM Line +20° ICR |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable |
| Mudguard: | Racktime aluminium 52mm B&M Xeltec |
| Chainring: | FSA steel 42T with chainguard w/o Megatooth |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC99 – 34.9mm |
| Grips: | KTM COMP Ergo Lock |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3740 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.1/8″-1.5″ angle lim |
| Front light: | B&M Briq-S 60Lux |
| Pedal: | MTB pedal VP-195E alloy |
| Front hub: | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| Rear hub: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| Handlebar: | KTM COMP low rizer 640mm |
| Permissible total weight: | 145 kg |
| Crank: | KTM E-COMP ISIS 170mm 016 |
| Cassette: | Shimano HG400-8 / 11-40 |
| Rear derailleur: | Shimano Acera M3020-8 SGS |
| Chain: | Shimano HG40-8 |
| Shift lever: | Shimano Altus M315-8 display |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Spokes: | Front: DT Champion 2.0 black | Rear: DT Alpine II 2.34 black |
| Front wheel: | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| Rear wheel: | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| Disc brakes: | Front: Shimano RT30 CL 180 | Rear: Shimano EM300 CL 160 magnet |
| Brake: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:










