KTM MACINA CROSS CX 810 – ELEKTROMOS CROSS KERÉKPÁR – STEEL BLUE MATT (BLACK+SILVER) – 2026
EGY MINDENKIÉRT. A MACINA CROSS egy igazi mindenes, sokoldalú felhasználási lehetőségekkel! Tökéletes hosszabb kerékpáros túrákhoz, erdei és kavicsos ösvényeken való tekerésekhez, valamint kalandtúrákhoz. A függőleges üléspozíció elegendő kényelmet biztosít ahhoz, hogy békében és csendben fedezhesd fel és élvezhesd a környezetet és a természetet. A CROSS LFC (L: VILÁGÍTÁS – F:SÁRVÉDŐ – C:CSOMAGTARTÓ) modellek a dobozból kivéve teljesen felszereltek, így minden időjárási körülmény között használhatók. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Cross CX 810 – 2026 nagy teljesítményű e-trekking kerékpár ambiciózus túrázóknak és igényes mindennapi mobilitást igénylő kerékpárosoknak. A kiváló minőségű trekking on-road váz a legújabb Bosch Performance Line CX meghajtóegységhez van illesztve, és a nagy teljesítményű Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral együtt nagy hatótávolságot és megbízható támogatást nyújt – még hosszú vagy megerőltető túrákon is. A modern Bosch Kiox 300 kijelzővel mindig áttekintést kapsz a kerékpározási adatokról és a rendszerinformációkról a világos menünavigációnak és a színes kijelzőnek köszönhetően. A Suntour NCX32-D Air teleszkópos villa 63 mm-es rugóúttal kényelmes kezelhetőséget biztosít és hatékonyan csillapítja az egyenetlenségeket.
A KTM Macina Cross CX 810 – 2026 jellemzői
- Sportos túrakerékpár elektromos kerékpár
- Bosch Performance Line CX 100 Nm-es teljesítménnyel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 300 kijelző
- Suntour NCX32-D légrugós villa
- Shimano MT402 (3-F) / MT420 4 dugattyús fékek
KTM MACINA CROSS CX 810 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Fork: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front: Schwalbe Smart Sam Perf. 47-622 Reflex | Rear: Schwalbe Smart Sam Perf. 47-622 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Athletic 3D |
| Seat post: | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| Item: | KTM Macina Cross CX 810 – 2026 |
| Colour: | Steel Blue Matt (Black + Silver), Steel Blue Matt (Black + Silver) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 300 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable |
| Chainring: | FSA steel 42T with chainguard Direct Mount |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC99 – 34.9mm |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Pedal: | MTB pedal VP-195E alloy |
| Front hub: | Shimano Deore M5100 CL 32H 100-5QR |
| Rear hub: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR |
| Handlebar: | KTM COMP low rizer 640mm |
| Permissible total weight: | 143 kg |
| Crank: | KTM E-TEAM ISIS 170mm 016 |
| Cassette: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Chain: | KMC e11 Sport EPT eBike |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Spokes: | Front: DT Champion 2.0 black | Rear: DT Alpine II 2.34 black |
| Front wheel: | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| Rear wheel: | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| Disc brakes: | Front: Shimano RT64 CL 180 | Rear: Shimano EM600 CL 160 magnet |
| Brake: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:













