KTM MACINA EVERY 840 – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – OLIVE PEARL MATT (BLACK+ORANGE) – 2026
MINDENKINEK. MINDENKOR. MINDEN TEREPEN. Olyan e-bike-ot szeretnél, ami mindent tud? A Macina EVERY a megoldás – a mindennapi társad a városi utcákon, vidéken, hegyi ösvényeken és kalandokban. Ez a terepjáró túrakerékpár azoknak készült, akik szeretik a szabadságot és nem ismerik a korlátokat. Az innovatív mérnöki munka révén az „unisex váz” koncepcióját teljesen újragondolták. A POWER TUBE SPORT (PTS) a sportos és dinamikus alternatívája az alacsony átlépésű váznak. A váz szíve a CIRCULAR POWER FLOW (CPF) konstrukció, megemelt láncvillákkal, amelyek harmonikusan integrálódnak a vázba. A Bosch Performance Line CX (BDU384Y) új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást – erőteljes, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték / 750 W max. motorteljesítmény / 400%-os max. rásegítés). A 800 Wh-s PowerTube akkumulátor energiát biztosít a hosszú túrákhoz – akár ingázol, akár a természetben tekersz, akár hegyetmenet előtt állsz. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) rendszernek köszönhetően az akkumulátor kezelése egyszerű. Akár gyereküléssel tekersz az erdőben, akár öltönyben száguldasz a városban, vagy partnereddel fedezed fel a természetet – a MACINA EVERY a te kerékpárod minden napra, minden terepre és minden pillanatra.

A KTM Macina Every 840 – 2026 ideális társ tereptúrákhoz erdei ösvényeken vagy kavicsos utakon. A nagy teljesítményű Bosch Performance Line CX Gen5 motor segít , amely biztosítja, hogy még a meredek emelkedőket is könnyedén leküzdhesd. Ugyanakkor a Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor minden szükséges energiával ellátja a merevfarú trekking elektromos kerékpárt . Nagy kapacitásának köszönhetően még a hosszabb túrák is könnyedén lehetségesek. A biztonságos csomagszállítás érdekében a csomagtartók néhány egyszerű lépésben felszerelhetők az integrált KTM Tour 60 csomagtartóra .
A biztonságot és a kilátást a beépített Busch & Müller világításrendszer biztosítja . A Busch & Müller Toplight 2C hátsó lámpa segít láthatóvá válni hátulról, míg a Busch & Müller Briq-S első lámpa fényesen megvilágítja az utat. Minden menetadat a kormányra szerelt Bosch Purion 200 kijelzőjén jelenik meg , amely egyetlen egységben egyesíti a kijelzőt és a távirányítót . Fontos információkat jelenít meg, például az aktuális sebességet és az akkumulátor állapotát, miközben lehetővé teszi a lámpák és a sétasegítő funkció vezérlését is.
A KTM Macina Every 840 – 2026 jellemzői
- Merevfarú túrakerékpár Bosch Smart Systemmel
- Bosch Performance Line CX Gen5 motor – 100 Nm
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Purion 200 kijelző és távirányító
- Suntour Mobie34-E Air 29″ teleszkópvilla
- KTM Tour 60 csomagtartó
- Busch & Müller világítási rendszer
KTM MACINA EVERY 840 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PTS800 Bosch BDU38 /T-5250 |
| Fork: | Suntour Mobie34-E Air 29″ 2CR 80mm 15AH2 taper |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Continental E-Ruban Plus 58-622 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM Line II dropper 30.9 T:100 |
| Carrier: | KTM tour 60 (snap-it 2.0 + monkeyload) childseat+rack clip |
| Item: | KTM Macina Every 840 – 2025 |
| Colour: | OLIVE PEARL MATT (BLACK+ORANGE) | OXYGEN GREEN (BLACK+ORANGE) |
| Display: | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | KTM Line – Shimano TC500B CL 32H 110-15TA Ryde Rival30 32H 622x30C DT Champion 2.0 black |
| Spring travel: | 80 mm |
| Grips: | Ergon GP1 Evo |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 25km/h / 85Nm |
| Rear light: | B&M Toplight 2C |
| Front light: | B&M Briq-S 60Lux |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Wheel size: | 28″ |
| Permissible total weight: | 147 kg |
| Crank: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Cassette: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Chain: | Shimano LG500 |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Disc brakes: | Shimano RT10 CL 180 / RT10 CL 180 |
| Control unit: | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| Brake: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| Bosch E-Bike System: | Bosch Smart System |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











