KTM MACINA GRAN 820 – ELEKTROMOS TREKKING KERÉKPÁR – GREEN PURPLE FLIP MATT – 2026
MINŐSÉG. KÉNYELEM. TELJESÍTMÉNY. STÍLUS. A MACINA GRAN egy igazi mindenes, számos felhasználási lehetőséggel! Legyen szó hosszú kerékpártúrákról, erdei és kavicsos utakon való tekerésről vagy kalandtúrákról. A függőleges üléspozíció optimális kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz és a természetben való gyönyörködéshez. E-Trekking közúton: A KTM egyik legsikeresebb szegmense az új évbe lép a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel ellátott frissítéssel. A TREKKING koncepció robusztus alumínium vázat, állítható kormányszárat és rugózott nyeregcsövet tartalmaz. Hangsúlyozni kell, hogy az új GRAN modellekkel a regnáló „Stiftung Warentest” győztes kerékpár utódai is ebben a kínálatban vannak. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Gran 820 – 2026 a kifinomult technológiát a mindennapi használatra alkalmas felszereltséggel ötvözi, és mindazoknak készült, akik egy erős és kényelmes e-kerékpárt keresnek hosszabb túrákra és napi ingázásra. A középpontban az erős Bosch Performance Line CX motor áll , amely akár 100 Nm nyomatékot is biztosít a kiváló támogatás érdekében bármilyen kerékpározási helyzetben – legyen szó városról, burkolatlan utakon vagy mérsékelt emelkedőkről. A Bosch PowerTube 800Wh akkumulátor biztosítja a szükséges energiát, nagy kapacitása pedig lehetővé teszi a hosszú távok megtételét. Továbbá a Bosch Intuvia 100 kijelző minden fontos adatot megjelenít kerékpározás közben.
A KTM Macina Gran 820 – 2026 jellemzői
- Elektromos túrakerékpár Bosch Smart System rendszerrel
- Bosch Performance Line CX motor
- Akár 100 Nm nyomaték
- Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor
- Bosch Intuvia 100 kijelző
- Shimano CUES U6000 hátsó váltó
- Busch és Müller világítástechnika
Kényelem és biztonság a KTM Macina Gran 820-on
A precíz és megbízható váltásteljesítmény érdekében a Macina Gran 820 Shimano CUES U6000 hátsó váltóval van felszerelve . Ez robusztus és csendes, sima fokozatváltást biztosít bármilyen terepen. Világítás terén a trekking e-bike a német Busch & Müller gyártóra támaszkodik. Az 50 luxos Myc első lámpa biztosítja az út jó megvilágítását, míg a Toplight 2C hátsó lámpa növeli a láthatóságot hátulról. Ezenkívül a ruházatot megbízhatóan védi a fröccsenő víztől az első és hátsó kerekeken található SKS A69R PET Trek 28″-os sárvédők .
KTM MACINA GRAN 820 2026 LEÍRÁS:
| Elektromos kerékpár típusok: | Cross elektromos kerékpár, Trekking elektromos kerékpár |
| Modellév: | 2026 |
| Akkumulátor kapacitása: | 800 Wh – 899 Wh |
| Meghajtórendszer: | Bosch meghajtó |
| Gyártó: | KTM |
| Keret típusa: | Női / Trapéz, Alacsony belépésű / Hullámos, Férfi |
| Váltó/hajtás típusa: | Lánchajtású váltó |
| Akkumulátor pozíciója: | Intube akkumulátor / keret integrálva |
| Bosch rendszer: | Bosch Performance Line CX 2025-től Smart System |
| Keret: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Villa: | Suntour XCM 32 ATB tekercs 29″ NLO 80mm |
| Akkumulátor: | Bosch PowerTUBE 800Wh vízszintes |
| Gumiabroncsok: | Elöl: Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex | Hátul: Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex |
| Nyereg: | Selle Royal Lookin 3D |
| Nyeregcső: | KTM Line Il dropper 30.9 T:100 |
| Hordozó: | KTM light60 snap-it 2.0/Monkeyload gyerekülés + csomagtartó klipsz |
| Tétel: | KTM Macina Gran 820 – 2026 |
| Szín: | Zöld Lila Flip Matt (Ezüst + Fekete) | Gyémánt Fekete Matt (Szürke + Narancssárga) |
| Szár: | KTM vonalbeállítás. 0-60° ICR |
| Kijelző: | Bosch INTUVIA 100 LCD kijelző |
| Oldaltámasz: | KTM 28″ állítható 2025-ös modellév |
| Jegyzet: | A modell 85 Nm nyomatékkal rendelkezik, ami a Bosch Flow alkalmazáson keresztül akár 100 Nm-re is bővíthető. |
| Kerekek: | Elöl: Ryde Rival30 32H 622x30C | Hátul: Ryde Rival30 32H 622x30C |
| Sárvédő: | SKS A69R PET Trek 28″ hátsó kerék |
| Lánctányér: | FSA acél 42T közvetlen rögzítésű |
| Nyeregbilincs: | KTM Line JD-SC99 – 34,9 mm |
| Markolatok: | Ergon GP1 SD |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 | akár 100 Nm |
| Fejhallgató: | Acros AICR belső 1,5″-1,5″ |
| Hátsó lámpa: | B&M Toplight 2C |
| Első lámpa: | B&M Myc 50Lux |
| Pedál: | VP-616 csúszásgátlós túrapedál |
| Első agy: | Shimano Deore M5100 CL 32H 100-5QR |
| Hátsó agy: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| Kormány: | Ergotec Lady Town 31.8 690 mm |
| Hajtókar: | KTM E-COMP ISIS 170mm 016 |
| Kazetta: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Hátsó váltó: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ váltókar |
| Lánc: | Shimano LG500 |
| Váltókar: | Shimano CUES U6000-10 kijelző |
| Láncvédő: | KTM 9-es típus Bosch BDU38-hoz |
| Töltő: | Bosch STANDARD töltő 4A |
| Küllők: | Elöl: DT Champion 2.0 fekete | Hátul: DT Alpine II 2.34 fekete |
| Tárcsafékek: | Elöl: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 | Hátul: Tektro TR-45 2.3mm CL 160 |
| Fék: | Tektro HD-T390 / E390 2 dugattyús |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:















