KTM MACINA GRAN 830 – ELEKTROMOS TREKKING KERÉKPÁR – MACHINE GREY MATT – 2026
MINŐSÉG. KÉNYELEM. TELJESÍTMÉNY. STÍLUS. A MACINA GRAN egy igazi mindenes, számos felhasználási lehetőséggel! Legyen szó hosszú kerékpártúrákról, erdei és kavicsos utakon való tekerésről vagy kalandtúrákról. A függőleges üléspozíció optimális kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz és a természetben való gyönyörködéshez. E-Trekking közúton: A KTM egyik legsikeresebb szegmense az új évbe lép a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel ellátott frissítéssel. A TREKKING koncepció robusztus alumínium vázat, állítható kormányszárat és rugózott nyeregcsövet tartalmaz. Hangsúlyozni kell, hogy az új GRAN modellekkel a regnáló „Stiftung Warentest” győztes kerékpár utódai is ebben a kínálatban vannak. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Gran 830 – 2026 kerékpárt olyan elektromos kerékpárosoknak tervezték, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a túráik során. Az erőteljes Bosch Performance Line CX motorral és a 85 Nm nyomatékkal ez az elektromos kerékpár megbízható támogatást nyújt még a megerőltető emelkedőkön is. A vázba integrált Bosch PowerTube 800Wh akkumulátor lenyűgöző hatótávolságot biztosít – ideális hosszabb túrákhoz vagy a napi ingázáshoz. Menet közben a robusztus Suntour XCM 32 ATB teleszkópvilla megbízhatóan elnyeli az ütéseket és hozzájárul a kellemes kerékpározási élményhez. A rendszert a kompakt Bosch Purion 200 kijelző vezérli – a kijelző és a vezérlőegység praktikus kombinációja, amely világos információkat nyújt és intuitív módon kezelhető.
A KTM Macina Gran 830 – 2026 jellemzői
- Túra elektromos kerékpár Bosch Smart Systemmel
- Bosch Performance Line CX motor
- 85 Nm nyomatékkal
- Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor
- Bosch Purion 200 kijelző és távirányító
- Suntour XCM 32 ATB teleszkópvilla
- KTM Light 60 csomagtartó
Kiváló minőségű felszerelés a KTM Macina Gran 830-on
A biztonságos fékezés érdekében bármilyen időjárási körülmények között a Macina Gran 830 megbízható Shimano MT200 fékekkel van felszerelve , amelyek a Shimano RT30 középzáras féktárcsákkal kombinálva precíz és könnyen szabályozható fékteljesítményt tesznek lehetővé. A csomagok kényelmesen szállíthatók a KTM Light 60 csomagtartón is . Ez kompatibilis a Snap-it 2.0 és a MonkeyLoad rendszerrel, és különféle oldaltáskákkal felszerelhető.
KTM MACINA GRAN 830 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
|---|---|
| Frame type: | Ladies / Trapeze, Mens, Step-through |
| Front hub: | Shimano Deore M5100 CL 32H 100-5QR |
| Front light: | Litemove RLX-100 100Lux down |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Handlebar: | Ergotec Lady Town 31.8 690mm |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Item: | KTM Macina Gran 830 – 2026 |
| Manufacturer: | KTM |
| Model year: | 2026 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 | 85 Nm |
| Mudguard: | SKS A69R PET Trek 28″ rear |
| Pedal: | Trekking pedal VP-616 anti-slip |
| Permissible total weight: | 139 kg |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Rear hub: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| Rear light: | B&M Toplight 2C |
| Saddle: | Selle Royal Lookin |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC99 – 34.9mm |
| Seat post: | KTM Line II dropper 30.9 T:100 |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Spokes: | Front: DT Champion 2.0 black | Rear: DT Alpine II 2.34 black |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Tyres: | Front: Continental Contact Urban 62-622 Reflex | Rear: Continental Contact Urban 62-622 Reflex |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:













