KTM MACINA RIDE 591 – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – MACHINE GREY – 2023
A KTM eHardtail kínálat kiegyensúlyozott kezelhetőséget, átgondolt specifikációkat és különböző kerékméret-opciókat kínál. A MACINA TEAM 29 és 27,5 hüvelykes változatban is kapható. Két további TEAM-élmény a LIGHT-FENDER-CARRIER (LFC) modell teljes felszereltséggel és a TEAM XL, amelynek megengedett rendszertömege 178 kg. A BOSCH PERFORMANCE LINE CX motor és a valaha volt legerősebb BOSCH POWERTUBE akkumulátor (750 WH) hatalmas támogatást nyújt. A 691-es és 671-es modellek 625 WH-s SMART SYSTEM akkumulátorral kerülnek forgalomba. Az önálló BOSCH SMART SYSTEM-mel készen állsz a digitális jövőre. Ezenkívül az EBIKE FLOW ALKALMAZÁS megnyitja a digitális világ kapuját, és összekapcsol a motoroddal. Mérnökeink mesteri munkájának köszönhetően a bevált KTM vázgeometriát megőriztük az akkumulátor méretének és kapacitásának növekedése ellenére. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése minden eddiginél könnyebb. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációjának a neve, amely felhasználóbarát akkumulátorkezelést kínál. Minden modell LFC-kompatibilis!

| KERET | Macina MTB 29″ Alloy6061; UC-PP500Wh Bosch Gen.3 / M-9680 |
| VILLA | Suntour XCM tekercs 29″ HLO 100mm |
| MOTOR | Bosch ACTIVE PLUS Gen.3 – 25 km/h / 50 Nm |
| KIJELZŐ | Bosch PURION LCD kijelző |
| AKKUMULÁTOR | Bosch PowerPACK 500Wh |
| TÖLTŐ | Bosch COMPACT töltő 2A |
| R. DERAILL | Shimano Alivio M3100-9 SGS shadow |
| VÁLTÓSZINT. | Shimano Alivio M3100-9 kijelző |
| HAJTÁSGÉP | KTM E-LINE BNI 170mm Q16 |
| LÁNCTÁRCSA | FSA acél 38T Direct Mount láncvédővel |
| LÁNCKERÉK | Shimano HG201-9 / 11-36 |
| LÁNC | Shimano E6070-9 elektromos kerékpár |
| FÉK | Shimano MT200 / MT200 2 dugattyús |
| FORGÓRÉSZ | Shimano RT30 CL 180 / 180 |
| F KERÉK | KTM Line – Shimano Acera M3050 CL 32H 100-5QR / Ryde Rival23 32H 622x23C / DT Champion 2.0 ezüst |
| R KERÉK | KTM Line – Shimano Acera M3050 CL 32H 135-5QR / Ryde Rival23 32H 622x23C / DT Alpine II 2.34 ezüst |
| GUMIABRONCS F | Schwalbe Smart Sam K-Guard 57-622 |
| GUMIABRONCS R | Schwalbe Smart Sam K-Guard 57-622 |
| MARKOLAT | KTM Comp Lock |
| BÁR | KTM COMP II 15″-os 700 mm-es váltókar |
| SZÁR | KTM COMP II 7° |
| FEJHALLGATÓ | Ritchey OE Zero Logic 1.1/8″ |
| NYEREG | KTM Line Sport |
| NYEREGCSŐ | KTM COMP II 30.9/400 |
| PEDÁL | MTB pedál C280DU ötvözet |
| SÚLY | 22,50 kg |
MÉRETTÁBLÁZAT







