KTM MACINA TEAM 691 – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – VITAL BLUE (SILVER+BLACK) – 2023
A KTM eHardtail kínálat kiegyensúlyozott kezelhetőséget, átgondolt specifikációkat és különböző kerékméret-opciókat kínál. A MACINA TEAM 29 és 27,5 hüvelykes változatban is kapható. Két további TEAM-élmény a LIGHT-FENDER-CARRIER (LFC) modell teljes felszereltséggel és a TEAM XL, amelynek megengedett rendszertömege 178 kg. A BOSCH PERFORMANCE LINE CX motor és a valaha volt legerősebb BOSCH POWERTUBE akkumulátor (750 WH) hatalmas támogatást nyújt. A 691-es és 671-es modellek 625 WH-s SMART SYSTEM akkumulátorral kerülnek forgalomba. Az önálló BOSCH SMART SYSTEM-mel készen állsz a digitális jövőre. Ezenkívül az EBIKE FLOW ALKALMAZÁS megnyitja a digitális világ kapuját, és összekapcsol a motoroddal. Mérnökeink mesteri munkájának köszönhetően a bevált KTM vázgeometriát megőriztük az akkumulátor méretének és kapacitásának növekedése ellenére. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése minden eddiginél könnyebb. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációjának a neve, amely felhasználóbarát akkumulátorkezelést kínál. Minden modell LFC-kompatibilis!

| Évjárat | 2023 |
| VÁZ | Macina MTB 29″ Alloy 6061; PT750Wh Bosch Gen.4 / M-2706 |
| VILLA | Suntour XCM 34 coil 29″ NLO 120mm 15×110 taper |
| MOTOR | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4; SMART SYSTEM – 25km/h / 85Nm / 250W |
| KIJELZŐ | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| AKKUMULÁTOR | Bosch PowerTUBE 625Wh SMART SYSTEM hor. |
| TÖLTŐ | Bosch STANDARD Charger 4A SMART SYSTEM |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Deore M4120-10 SGS shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Deore M4100-10 display |
| HAJTÓMŰ | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| LÁNCKERÉK | FSA Megatooth steel 38T with chainguard |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano Deore M4100-10 / 11-42 |
| LÁNC | KMC e10 EPT e-bike |
| FÉK | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| ROTOR | Shimano RT30 CL 180 / EM300 CL 180 |
| ELSŐ KERÉK | KTM Line – Shimano MT410B CL 32H 110-15TA Ryde Rival30 32H 622x30C DT Champion 2.0 black |
| HÁTSÓ KERÉK | KTM Line – Shimano MT400B CL 32H 148-12TA Ryde Rival30 32H 622x30C DT Alpine II 2.34 black |
| ELSŐ GUMIKÖPENY | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 62-622 |
| HÁTSÓ HGUMIKÖPENY | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 62-622 |
| MARKOLAT | KTM Comp Lock |
| KORMÁNY | KTM Comp flat 2X 720mm |
| STUCNI | KTM Comp 7° |
| KORMÁNYCSAPÁGY | Acros AICR internal 1.1/8″-1.5″ angle limit |
| NYEREG | KTM Line Sport |
| NYEREGCSŐ | KTM Comp 30.9/400 |
| PEDÁL | MTB-Pedal VP-195E alloy |
| MAX. ÖSSZTERHELÉS | 144 kg |
| SÚLY | 24,5 kg (pedál nélkül) |
MÉRETTÁBLÁZAT







