MACINA RIDE 591 STREET – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – MACHINE GREY (SILVER+ORANGE) – 2025
A MACINA RACE és MACINA RIDE modellek megfizethetőbb módot kínálnak a felfelé áramló siklásra. A MACINA RACE kerékpárok 85 Nm-es BOSCH PERFORMANCE CX motorral és 500 WH-s BOSCH POWERTUBE akkumulátorral vannak felszerelve. 29 és 27,5 hüvelykes méretben is kapható. A RIDE (29 hüvelykes <(>&<)> 27,5 hüvelykes) továbbra is a legendás és díjnyertes UNDERCOVER vázra támaszkodik, amelybe a BOSCH POWERBACK 500WH akkumulátor kerül beépítésre. A RIDE-ot a BOSCH ACTIVE LINE PLUS motor hajtja.

| Évjárat | 2025 |
| VÁZ | Macina MTB 29″ – Bosch Gen. 3 / M-9680 |
| VILLA | Suntour XCM34 NLO DS29 100 |
| MOTOR | Bosch PERFORMANCE Gen.3 – 25km/h / 65Nm |
| KIJELZŐ | Bosch Purion LCD kijelző |
| AKKUMULÁTOR | Bosch PowerPACK 500Wh |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Alivio M3100-9 SGS shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Alivio M3100-9 kijelzővel |
| HAJTÓMŰ | KTM E-LINE BNI 170mm Q16 |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG201-9 / 11-36 |
| LÁNC | Shimano E6070-9 e-bike |
| FÉK | Shimano MT200 / MT200 2-dugattyús hidraulikus tárcsafék |
| FÉKTÁRCSA | Shimano RT30 CL 180 / RT30 CL 180 |
| KERÉKSZETT | * Első:KTM Line – Shimano Acera M3050 CL 32H, Ryde Rival23 felni, DT Champion 2.0 küllők |
| Hátsó | KTM Line – Shimano QC400 CL 32H, Ryde Rival23 felni, DT Alpine II 2.34 küllők |
| ELSŐ GUMI | Schwalbe Smart Sam K-Guard 57-622 |
| HÁTSÓ GUMI | Schwalbe Smart Sam K-Guard 57-622 |
| MARKOLAT | KTM COMP Lock (bilincses) |
| KORMÁNY | KTM COMP rizer15 700mm |
| KORMÁNYSZÁR | KTM COMP 7° |
| KORMÁNYCSAPÁGY | Ritchey OE Zero Logic 1.1/8″ |
| NYEREG | KTM Line Sport |
| NYEREGCSŐ | KTM COMP 30.9/400 |
| PEDÁL | MTB-Pedal C280DU ötvözet |
| CSOMAGTARTÓ | #TBD (bejelentés alatt/később meghatározandó) |
| ELSŐ VILÁGÍTÁS | B&M Briq-S 60Lux |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Supernova TL3Z |
| KITÁMASZTÓ | KTM 28″ állítható |
| SÚLY | 22,6 kg |
| MEGENGEDETT ÖSSZTÖMEG | 141 kg |
MÉRETTÁBLÁZAT








