KTM LIFE JOY – NŐI TREKKING STEP-THROUGH KERÉKPÁR – SILVER ROSE MATT (ELDERBERRY+GREY) – 2024
TAPASZTALATRA ÉPÜL Maximális elégedettség, csak meg kell találnia az igényeinek megfelelő KTM trekking kerékpárt. A KTM-ek bevált minősége és funkcionalitása évtizedek óta megnyugtatja a kerékpárosokat, és ez nem hagy kívánnivalót maga után. A legmodernebb vázak és a kitámasztót, a sárvédőt és a robusztus tartót tartalmazó kiváló minőségű csomag minden feladatra készen áll ezekre a kerékpárokra. Az első felfüggesztés és az ergonomikusan kialakított markolat ellazítja a csuklót, nagy kényelmet biztosítva. A LIFE modellek az Öné teszik a kerékpárutat, így biztosítva, hogy teljes mértékben élvezze a következő kalandot.
A KTM Life Joy 2024 egy kiváló trekking kerékpár, amelyet a mindennapi városi közlekedés és a hosszabb túrák szerelmeseinek terveztek. A könnyű, de tartós alumínium váza stabilitást és kényelmet nyújt, miközben a Suntour M3010 teleszkópos villa segít kisimítani a terep egyenetlenségeit, így minden utazás élménnyé válik. Az ergonomikus kialakítású markolatok tovább növelik a kényelmet, különösen a hosszabb utak során.
A Shimano váltórendszer gyors és megbízható váltást kínál, amely ideális a városi forgalomban való navigáláshoz és a könnyebb túrákhoz is. A Tektro V-fékek erős és biztonságos fékerőt nyújtanak, miközben a Vittoria Randonneur reflexcsíkos abroncsok kiváló tapadást biztosítanak minden felületen.
A Life Joy teljes városi felszereléssel rendelkezik: sárvédők, csomagtartó, világítás és kitámasztó teszik praktikussá és biztonságossá a mindennapi használatot. A kerékpár strapabíró felépítése és megbízható alkatrészei garantálják a hosszú távú kényelmet és megbízhatóságot.

LEÍRÁS
| Évjárat | 2024 |
| VÁZ | 28″ Alloy 6061 ONROAD / T-1450 |
| VILLA | Suntour M3010 tekercs 20″ 40mm |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Altus M310-7/8 |
| ELSŐ VÁLTÓ | Shimano Tourney TY601 |
| VÁLTÓKAR | Shimano EF500-8 2F |
| HAJTÓMŰ | Shimano Tourney T501 48-38-28T |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano HG200-8 / 12-32 |
| LÁNC | Shimano HG40-8 |
| FÉK | Tektro 837AL |
| ELSŐ KERÉK | KTM Line – Shimano DH-C3000-3 36H NT / KTM 28″ Casual 36H; 622×19 / Richman 2.0 INOX, ezüst |
| HÁTSÓ KERÉK | KTM Line – Shimano FH-TX500-8 36H 135 QR / KTM 28″ Casual 36H; 622×19 / Richman 2.0 INOX, ezüst |
| ELSŐ GUMIABRONCS | Vittoria Randonneur 42-622 Reflex |
| HÁTSÓ GUMIABRONCS | Vittoria Randonneur 42-622 Reflex |
| MARKOLAT | KTM Comp Ergo Lock |
| KORMÁNY | KTM Line rizer 20 640mm |
| STUCNI | KTM Line beállítása. 0-60° |
| KORMÁNYCSAPÁGY | Ritchey OE Zero Logic 1.1/8″ |
| NYEREG | Selle Royal Rio 12 |
| NYEREGCSŐ | KTM vonal 27.2 |
| PEDÁL | KTM Line Onroad BF |
| CSOMAGTARTÓ | Racktime LIGHT KTM (snapit 2.0) |
| ELSŐ LÁMPA | Trelock Bike-i VEO LS 232 |
| HÁTSÓ LÁMPA | AXA Juno Steady |
| SÁRVÉDŐ | RPZ 28″ KTM46 spec fekete fényes |
| LÁNCVÉDŐ | SKS Chainblade 46/48T |
| KITÁMASZTÓ | KTM 28″ állítható |
| SÚLY | 16,2 kg |
| MEGENGEDETT ÖSSZTÖMEG | 117 kg |
MÉRETTÁBLÁZAT:








