KTM MACINA AERA P571 STREET – ELEKTROMOS KERÉKPÁR – BURNT ORANGE MATT- 2023
Macina Aera P571 STREET A MACINA AERA P571 LFC STREET egy hegyi kerékpár, amely a könnyű, átlépő vázú kerékpárok könnyedségét kínálja. Kompromisszumok nélkül ötvözi a sportosságot a kényelemmel és a biztonsággal. Az LFC a LIGHT-FENDER-CARRIER (fény-sárvédő-hordozó) rövidítése. Ez a könnyen kezelhető kerékpár könnyedén kivisz a városból a hegyekbe. A kiváló minőségű alkatrészek, valamint a robusztus és megbízható technológia mindig biztonságot nyújt, hogy kényelmesen fedezhesd fel a környezetedet. A 27,5 colos hegyi kerékpár gumiabroncsok jó tapadást biztosítanak, még terepen is, és védelmet nyújtanak az akadályokkal szemben. Az AERA P571-et a BOSCH PERFORMANCE LINE motor hajtja, amely 65 Nm teljesítményt biztosít. A BOSCH POWERPACK akkumulátor 500 WH-val táplálja a kerékpárt.

| Évjárat | 2023 |
| VÁZ | Macina Trekk. Offroad US Alloy 6061 Si-PP500Wh Bosch Gen.3 / T-2730 |
| VILLA | Suntour NX1 coil LO 63mm |
| MOTOR | Bosch PERFORMANCE Gen.3 – 25km/h / 65Nm / 250W |
| KIJELZŐ | Bosch PURION LCD display |
| AKKUMULÁTOR | Bosch PowerPACK 500Wh |
| TÖLTŐ | Bosch COMPACT Charger 2A |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | Shimano Altus M2000-9 SGS shadow |
| VÁLTÓKAR | Shimano Alivio M3100-9 display |
| HAJTÓMŰ | KTM E-LINE BNI 170mm Q16 |
| LÁNCKERÉK | FSA steel 40T Direct Mount with chainguard |
| FOGASKOSZORÚ | Shimano LG300-9 / 11-46 |
| LÁNC | Shimano LG500 |
| FÉK | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| ROTOR | Shimano RT30 CL 180 / 160 |
| ELSŐ KERÉK | KTM Line – Shimano MT200 CL 32H 100-5QR Remerx Top Disc 32H 622x19C DT Champion 2.0 silver |
| HÁTSÓ KERÉK | KTM Line – Shimano Acera M3050 CL 32H 135-5QR Remerx Top Disc 32H 622x19C DT Alpine II 2.34 silver |
| ELSŐ GUMIKÖPENY | Schwalbe Smart Sam K-Guard 42-622 |
| HÁTSÓ GUMIKÖPENY | Schwalbe Smart Sam K-Guard 42-622 |
| MARKOLAT | KTM Comp Ergo Lock |
| KORMÁNY | KTM Line rizer15 640mm |
| STUCNI | KTM Line 17° |
| KORMÁNYCSAPÁGY | Ritchey OE Zero Logic 1.1/8″ |
| NYEREG | Selle Royal Rio+ |
| NYEREGCSŐ | KTM Comp 30.9/350 |
| PEDÁL | MTB-Pedal VPE-891 steel |
| ELSŐ LÁMPA | B&M Lumotec UPP LED 30Lux |
| HÁTSÓ LÁMPA | Spanninga Pixeo |
| MAX. ÖSSZTERHELÉS | 124 kg |
| SÚLY | 22,5 kg (pedál nélkül) |
MÉRETTÁBLÁZAT:










