KTM MACINA CROSS CX 820 L – ELEKTROMOS CROSS KERÉKPÁR – FLAMING GREY (BLACK+ORANGE) – 2026
EGY MINDENKIÉRT. A MACINA CROSS egy igazi mindenes, sokoldalú felhasználási lehetőségekkel! Tökéletes hosszabb kerékpáros túrákhoz, erdei és kavicsos ösvényeken való tekerésekhez, valamint kalandtúrákhoz. A függőleges üléspozíció elegendő kényelmet biztosít ahhoz, hogy békében és csendben fedezhesd fel és élvezhesd a környezetet és a természetet. A CROSS LFC (L: VILÁGÍTÁS – F:SÁRVÉDŐ – C:CSOMAGTARTÓ) modellek a dobozból kivéve teljesen felszereltek, így minden időjárási körülmény között használhatók. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Cross CX 820 L – 2026 a megbízható társad sportos túrákon, mindennapi útvonalakon és hosszabb hétvégi kirándulásokon. A kiváló minőségű Macina Trekking Onroad vázat a tartósságra és a kényelemre tervezték. Belül az erőteljes Bosch Performance Line CX hajtás dinamikus támogatást nyújt minden tekerésnél. Az integrált , 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátorral együtt nagy hatótávolságot élvezhetsz, még hosszú vagy megerőltető útvonalakon is. A rendszert a modern és intuitív Bosch Purion 200 kijelző távirányítóval vezérelheted , amely minden fontos információt kompakt és könnyen leolvasható formátumban nyújt. A 63 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour NCX32-D Air teleszkópos villa kényelmet biztosít változó terepen. A nagy térfogatú Schwalbe Smart Sam Performance gumiabroncsok fényvisszaverő csíkokkal ideális tapadást és további láthatóságot biztosítanak a forgalomban.
A KTM Macina Cross CX 820 L – 2026 jellemzői
- Kiváló minőségű túra elektromos kerékpár
- Bosch Performance Line CX 100 Nm-es teljesítménnyel
- Bosch PowerTube akkumulátor 800 Wh-val
- Bosch Purion 200 kijelző
- Suntour NCX32-D légrugós villa
- Shimano MT200 / MT200 2 dugattyús fék
KTM MACINA CROSS CX 820 L 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Fork: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front: Schwalbe Smart Sam Perf 44-622 Addix Reflex | Rear: Schwalbe Smart Sam Perf 44-622 Addix Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Essenza Athletic |
| Seat post: | KTM Line Elegance suspension 30.9/300 |
| Item: | KTM Macina Cross CX 820 L – 2026 |
| Colour: | Flaming Grey Matt (Black + Orange), Flaming Grey (Black + Orange) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch PURION 200 Display & Remote |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable |
| Chainring: | FSA steel 42T with chainguard Direct Mount |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC99 – 34.9mm |
| Grips: | KTM COMP Ergo Lock |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Front light: | Litemove RLX-100 100Lux down |
| Pedal: | MTB pedal VP-195E alloy |
| Front hub: | Shimano Deore M6000 CL 32H 100-5QR |
| Rear hub: | Shimano Deore M6000 CL 32H 135-5QR |
| Handlebar: | KTM COMP low rizer 640mm |
| Permissible total weight: | 143 kg |
| Crank: | KTM E-COMP ISIS 170mm Q16 |
| Cassette: | Shimano LG400-10 / 11-48 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Chain: | KMC e500 LG eBike |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-10 display |
| Charger: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Spokes: | Front: DT Champion 2.0 black | Rear: DT Alpine II 2.34 black |
| Front wheel: | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| Rear wheel: | Ryde Rival Sport 32H 622x25C |
| Disc brakes: | Front: Shimano RT30 CL 180 | Rear: Shimano EM300 CL 160 magnet |
| Brake: | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:













