KTM MACINA SPORT 710 – ELEKTROMOS TREKKING US KERÉKPÁR – GREEN PURPLE FLIP MATT(SILVER+BLUE) – 2023
A KTM új Macina Sport 710 -el egy sportos trekking e-bike-ot kaphat, amely teljes túra-alkalmassággal tündökölhet! A robusztus alumínium váznak és a 63 mm-es lökethosszú SR Suntour NCX-E légrugós villának köszönhetően sokféle terepen mozoghat és kiváló kényelmet élvezhet. A legújabb Bosch Performance CX Smart System technológiával és a hosszan tartó 750 Wh -s akkumulátorral tökéletesen összehangolt támogatást kap.
A KTM MACINA SPORT 710 – 2023 JELLEMZŐI:
– Stabil trekking off-road alumínium váz
– erős Bosch Performance CX Smart System hajtás, 85 Nm
– A 750-es Bosch Powertube akkumulátor a leghosszabb túrákon is kitart
– tiszta Kiox 300 kijelző
– sima Suntour NCX-E légrugós villa
– SRAM GX Eagle AXS 12 sebességes váltó
– A hidraulikus Shimano fékek minden helyzetben biztosítják a szükséges biztonságot
– A tapadós Schwalbe G-One Overland gumiabroncsok gyakorlatilag bármilyen felületre alkalmasak
– Busch&Müller Lumotec IQ-XM 120 lux
MINDEN FELADATRA FELKÉSZÜLVE
Annak érdekében, hogy sötétben is mindent szemmel tarthasson, a nagy teljesítményű Busch&Müller Lumotec IQ-XM 120 lux (távfény 170 lux) van felszerelve. Az előre telepített csomagtartóval néhány táskával biztonságosan szállíthatja hétvégi bevásárlásait.
| Évjárat | 2023 |
| VÁZ | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT750Wh Bosch Gen.4 / T-2940 |
| VILLA | Suntour NCX-E Air LO 63mm 15QLC |
| MOTOR | Bosch PERFORMANCE CX Gen.4 SMART SYSTEM – 25km/h / 85Nm / 250W |
| KIJELZŐ | Bosch LED remote SMART SYSTEM, Bosch KIOX 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| AKKUMULÁTOR | Bosch PowerTUBE 750Wh SMART SYSTEM hor. |
| TÖLTŐ | Bosch STANDARD Charger 4A SMART SYSTEM |
| HÁTSÓ VÁLTÓ | SRAM GX Eagle AXS 12speed |
| VÁLTÓKAR | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| HAJTÓMŰ | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16 |
| LÁNCKERÉK | SRAM X-Sync 2 Eagle 38T Direct Mount |
| FOGASKOSZORÚ | SRAM NX Eagle PG-1230 / 11-50 |
| LÁNC | SRAM NX Eagle 12s |
| FÉK | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| ROTOR | Shimano RT64 CL 180 / EM600 CL 160 |
| ELSŐ KERÉK | DT Swiss HU 1900 CL 100/15TA / 622x25C |
| HÁTSÓ KERÉK | DT Swiss HU 1900 CL 135/5QR / 622x25C |
| ELSŐ GUMIKÖPENY | Schwalbe G-One Overland Evo SuperGround 50-622 |
| HÁTSÓ GUMIKÖPENY | Schwalbe G-One Overland Evo Super Ground TLE 50-622 |
| MARKOLAT | Ergon GP30 SD with Barend |
| KORMÁNY | KTM Team low rizer 640mm |
| STUCNI | KTM Line 20° internal |
| KORMÁNYCSAPÁGY | Acros AICR internal 1.1/8″-1.5″ angle limit |
| NYEREG | Selle Royal Essenza+ |
| NYEREGCSŐ | KTM Team 30.9/350 |
| PEDÁL | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| CSOMAGTARTÓ | KTM light (snap-it 1.0) |
| ELSŐ LÁMPA | B&M Lumotec IQ-XM LED 120-170Lux |
| HÁTSÓ LÁMPA | B&M Typ 340 brex LED |
| SÁRVÉDŐ | SKS A55K 55mm black matt |
| LÁNCVÉDŐ | KTM type 7 for Bosch Gen.4 |
| KITÁMASZTÓ | KTM 28″ adjustable |
| MAX. ÖSSZTERHELÉS | 144 kg |
| SÚLY | 25,4 kg (pedál nélkül) |





