KTM MACINA STYLE 810 DI2 – ELEKTROMOS TREKKING KERÉKPÁR – MACHINE GREY MATT (SILVER+BLACK) – 2026
MINŐSÉG. KÉNYELEM. TELJESÍTMÉNY. STÍLUS. A MACINA GRAN egy igazi mindenes, számos felhasználási lehetőséggel! Legyen szó hosszú kerékpártúrákról, erdei és kavicsos utakon való tekerésről vagy kalandtúrákról. A függőleges üléspozíció optimális kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz és a természetben való gyönyörködéshez. E-Trekking közúton: A KTM egyik legsikeresebb szegmense az új évbe lép a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel ellátott frissítéssel. A TREKKING koncepció robusztus alumínium vázat, állítható kormányszárat és rugózott nyeregcsövet tartalmaz. Hangsúlyozni kell, hogy az új GRAN modellekkel a regnáló „Stiftung Warentest” győztes kerékpár utódai is ebben a kínálatban vannak. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Style 810 Di2 – 2026 egy kiváló minőségű elektromos túrakerékpár, amely intelligens technológiájával, erőteljes motorrásegítésével és magas szintű vezetési kényelmével nyűgöz le. A robusztus Macina Trekking Onroad alumínium váz az integrált Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral alkotja ennek a túra-allélnek a gerincét. Az erőteljes Bosch Performance CX motor erőteljes rásegítést biztosít még hosszú távokon és nehéz terepen is. A rendszert az új Bosch Kiox 500 kijelző vezérli , amely mindenkor világos és tömör információkat nyújt a kerékpározási adatokról, a hatótávolságról és a rásegítés szintjéről. A Macina Style 810 Di2 érzékeny Suntour NCX32-E Air teleszkópos villával és Suntour NCX paralelogramma nyeregcsővel van felszerelve a kellemesen rugózott kerékpározási élmény érdekében.
A KTM Macina Style 810 Di2 – 2026 jellemzői
- Túra elektromos kerékpár országúti alumínium vázzal
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó
- Suntour NCX32-E légrugós villa
Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó
Az elektronikus Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó Shadow technológiával egy technológiai csúcspont. Az EN605 Di2 váltókarral kombinálva zökkenőmentes, alacsony zajszintű fokozatváltást kínál még terhelés alatt is. Az elektronikus vezérlésnek köszönhetően új dimenziót tapasztalhatsz meg a váltási pontosságban és a karbantartásmentességben. Az elektromos kerékpárokhoz kifejlesztett rendszer robusztus és tartós – ideális a gyakori kerékpározáshoz.
KTM MACINA STYLE 810 Di2 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
|---|---|
| Front light: | B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| GPS: | Bosch ConnectModule |
| Grips: | Ergon GP30 |
| Handlebar: | KTM TEAM II low rizer 640mm |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Item: | KTM Macina Style 810 Di2 – 2026 |
| Manufacturer: | KTM |
| Model year: | 2026 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Mudguard: | SKS A55K PET Trek 28″ rear |
| Pedal: | Trekking pedal VP-616 anti-slip |
| Permissible total weight: | 146 kg |
| Rear derailleur: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Rear light: | B&M Dart brex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC99 – 34.9mm |
| Seat post: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Shift lever: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Tyres: | Front: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 | Rear: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 |
| Wheels: | Front: DT HU 1900 CL 100/5QR|622x25TC TLR | Rear: DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:















