KTM MACINA STYLE 820 DI2 – ELEKTROMOS TREKKING KERÉKPÁR – MACHINE GREY MATT (SILVER+BLACK) – 2025
MINŐSÉG. KÉNYELEM. TELJESÍTMÉNY. STÍLUS. A MACINA GRAN egy igazi mindenes, számos felhasználási lehetőséggel! Legyen szó hosszú kerékpártúrákról, erdei és kavicsos utakon való tekerésről vagy kalandtúrákról. A függőleges üléspozíció optimális kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz és a természetben való gyönyörködéshez. E-Trekking közúton: A KTM egyik legsikeresebb szegmense az új évbe lép a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel ellátott frissítéssel. A TREKKING koncepció robusztus alumínium vázat, állítható kormányszárat és rugózott nyeregcsövet tartalmaz. Hangsúlyozni kell, hogy az új GRAN modellekkel a regnáló „Stiftung Warentest” győztes kerékpár utódai is ebben a kínálatban vannak. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Style 820 Di2 – 2025 egy kiváló minőségű elektromos túrakerékpár, amely intelligens technológiájával, erőteljes motorrásegítésével és magas szintű vezetési kényelmével nyűgöz le. A robusztus Macina Trekking Onroad alumínium váz az integrált Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral alkotja ennek a túra-allélnek a gerincét. Az erőteljes Bosch Performance CX motor erőteljes rásegítést biztosít még hosszú távokon és nehéz terepen is. A rendszert az új Bosch Kiox 500 kijelző vezérli , amely mindenkor világos és tömör információkat nyújt a kerékpározási adatokról, a hatótávolságról és a rásegítés szintjéről. A Macina Style 810 Di2 érzékeny Suntour NCX32-E Air teleszkópos villával és Suntour NCX paralelogramma nyeregcsővel van felszerelve a kellemesen rugózott kerékpározási élmény érdekében.
A KTM Macina Style 810 Di2 – 2026 jellemzői
- Túra elektromos kerékpár országúti alumínium vázzal
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó
- Suntour NCX32-E légrugós villa
Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó
Az elektronikus Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó Shadow technológiával egy technológiai csúcspont. Az EN605 Di2 váltókarral kombinálva zökkenőmentes, alacsony zajszintű fokozatváltást kínál még terhelés alatt is. Az elektronikus vezérlésnek köszönhetően új dimenziót tapasztalhatsz meg a váltási pontosságban és a karbantartásmentességben. Az elektromos kerékpárokhoz kifejlesztett rendszer robusztus és tartós – ideális a gyakori kerékpározáshoz.
KTM MACINA STYLE 810 Di2 2026 LEÍRÁS:
| FRAME | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38 / T-5940 |
| FORK | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| MOTOR | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 – 25km/h / 85Nm |
| DISPLAY | Bosch LED remote / Bosch KIOX 500 TFT Display |
| BATTERY | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| R.DERAILL | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| SHIFTLEV. | Shimano Di2 EN605 wireless |
| CRANKSET | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| SPROCKET | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| CHAIN | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| BRAKE | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston |
| BRAKE-DISC | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 / TR-45 2.3mm CL 160 |
| WHEELSET | KTM Line – Shimano Deore M5100 CL 32H 100-5QR, Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC, DT Champion 2.0 black KTM Line – Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR, Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC, DT Alpine II 2.34 black |
| TIRE F | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| TIRE R | Schwalbe Energizer Plus Perf. GreenGuard 50-622 Reflex |
| GRIPS | Ergon GP30 |
| BAR | KTM Line rizer20 640mm |
| STEM | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| HEADSET | Acros headsetcover OD62 Phyton |
| SADDLE | Selle Royal Lookin |
| SEATPOST | Suntour SP17-NCX suspension 30.9/350 |
| PEDALS | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| CARRIER | KTM tour (snap-it 2.0 + monkeyload) childseat+rack clip |
| LIGHT F | B&M IQ-XS 80Lux |
| LIGHT R | B&M Toplight 2C |
| FENDER | SKS A55K PET Trek 28″ rear |
| CHAINGUARD | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| KICKSTAND | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| WEIGHT | 28.2 |
| PERMISSIBLE TOTAL WEIGHT | 146 |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:






