KTM MACINA STYLE FS PRIME DI2 – ELEKTROMOS FULLY KERÉKPÁR – STEEL BLUE MATT (BLACK GLOSSY) – 2026
MINŐSÉG. KÉNYELEM. TELJESÍTMÉNY. STÍLUS. A MACINA GRAN egy igazi mindenes, számos felhasználási lehetőséggel! Legyen szó hosszú kerékpártúrákról, erdei és kavicsos utakon való tekerésről vagy kalandtúrákról. A függőleges üléspozíció optimális kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz és a természetben való gyönyörködéshez. E-Trekking közúton: A KTM egyik legsikeresebb szegmense az új évbe lép a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel ellátott frissítéssel. A TREKKING koncepció robusztus alumínium vázat, állítható kormányszárat és rugózott nyeregcsövet tartalmaz. Hangsúlyozni kell, hogy az új GRAN modellekkel a regnáló „Stiftung Warentest” győztes kerékpár utódai is ebben a kínálatban vannak. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Style FS Prime – 2026 a sportos teljes felfüggesztést maximális kényelemmel és kiváló minőségű elektromos kerékpár-technológiával ötvözi az igényes túrázók és ingázók számára. Az innovatív Macina Style Carbon 100 UDH váz képezi ennek a modern trekking e-kerékpárnak az alapját és lenyűgözi alacsony súlyával, nagy stabilitásával és az összes alkatrész átgondolt integrációjával. Az erőteljes támogatást a Bosch Performance Line CX motor biztosítja, amely a Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral együtt hatalmas hatótávolságot és dinamikus támogatást kínál még igényes útvonalakon is. A hajtásrendszert a Bosch Kiox 500 kijelző vezérli , amely egy pillantással pontos teljesítményadatokat, navigációs információkat és vezetési módokat jelenít meg.
A KTM Macina Style FS Prime jellemzői – 2026
- Teljes felfüggesztésű, átléphető túra elektromos kerékpár
- Bosch Performance Line CX motor 100 Nm-el
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Bosch ConnectModul
- Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó
- B&M IQ-XM 120-170Lux távolsági fényszóró első lámpa
Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó
Különleges élményt nyújt az elektronikus Shimano CUES Di2 U8050-11 hátsó váltó Shadow Plus technológiával. Lenyűgöz a precíz és gyors ujjérintéses fokozatváltásokkal – még terhelés alatt is. Maximális tartósságra tervezték, és az ergonomikus EN605 Switch váltóegységnek köszönhetően intuitív váltási élményt nyújt.
KTM MACINA STYLE FS PRIME DI2 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Style Carbon 100 UDH PT800 Bosch BDU38/T5880 |
|---|---|
| Front hub: | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| Front light: | B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| GPS: | Bosch ConnectModule |
| Grips: | Ergon GP30 |
| Handlebar: | KTM TEAM II rizer 15 720mm |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Item: | KTM Macina Style FS Prime – 2026 |
| Manufacturer: | KTM |
| Model year: | 2026 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Mudguard: | SKS A65R PET Trek 29″ rear |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Permissible total weight: | 140 kg |
| Rear derailleur: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Rear hub: | DT Champion 2.0 black |
| Rear light: | B&M Toplight 2C |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC140A – 35.0mm |
| Seat post: | KTM Line Il dropper 30.9 T:125 |
| Shift lever: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Tyres: | Front 29″: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 | Front 27.5″: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 55-584 | Rear 29″: Schwalbe Green Marathon Perf. GreenGuard 50-622 | Rear 27.5″: Schwalbe Green Marathon Perf |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











