KTM MACINA AERA FS PRIME LFC DI2 – ELEKTROMOS FULLY KERÉKPÁR – MARS BLACK MATT (FRESH ORANGE) – 2026
AERA, ÖSSZHANGBAN VELED. Élje át a határtalan kényelmet az optimális ergonómiára összpontosító formatervezéssel. Minden részletet a páratlan vezetési élmény érdekében dolgoztunk ki. Akár hosszú túrákon, akár rövid utakon vesz részt, az AERA FS kényelmi koncepciója biztosítja, hogy minden kilométert könnyedén és nyugodtan élvezhessen. Az FS modellek 100 mm-es hátsó felfüggesztési rugóutat kínálnak. A sima felfüggesztés és a tökéletes üléspozíció szükségtelenné teszi a rábeszélést. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a vezetési dinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés érdekében. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Aera FS Prime LFC – 2026 egy teljes felfüggesztésű túra- és mindennapi elektromos kerékpár, amely ideális a kényelemorientált túrákhoz, ingázáshoz és sokoldalú szabadidős túrákhoz változatos terepen. A kiváló minőségű Macina Aera karbon váz a legújabb generációs integrált Bosch Performance CX motorral , a Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral kombinálva erőteljes és tartós támogatást nyújt – még igényes túrákon és hegyes terepen is. A Bosch Kiox 500 kijelzője egy pillantással megjeleníti az összes kerékpározási adatot – bármilyen fényviszonyok között jól olvashatóan.
A KTM Macina Aera FS Prime LFC – 2026 jellemzői
- Macina Aera Performance karbon váz
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS hajtókar
- FOX 34 Float 29″ AWL E 100mm 15×110 villa
Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS hajtókar
Az elektronikus Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS hátsó váltó igazi különlegesség. Precíz, alacsony karbantartási igényű fokozatváltást tesz lehetővé, és elektromos kerékpárokhoz optimalizált. A Shadow+ technológiának köszönhetően a lánc még egyenetlen terepen is biztonságosan feszes marad. A rendszert az intuitív EN605 Di2 váltókar vezérli – sima, ergonomikus és maximálisan kontrollálható.
KTM MACINA AERA FS PRIME LFC DI2 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Aera Carbon 100 UDH PT800 Bosch BDU38/T5880 |
| Fork: | FOX 34 Float 29″ AWL E 100mm 15×110 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front 29″: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex | Front 27.5″: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex | Rear 29″: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex | Rear 27.5″: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T125 |
| Carrier: | KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Item: | KTM Macina Aera FS Prime LFC – 2026 |
| Colour: | Mars Black Matt (Fresh Orange) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | Front 29″: Mavic E-Crossride 29 CL 110x15TA 622×30TSS TLR |Front 27.5″: Mavic E-Crossride 27 CL 110x15TA 584x30TSS TLR | Rear 29″: Mavic E-Crossride 29 CL 148x12TA 622×30TSS HG TLR | Rear 27.5″: Mavic E-Crossride 27 CL 148/12TA 584x30TSS HG TLR |
| Damper: | Suntour EDGE-EVO 2CR 190×45 |
| Mudguard: | Racktime Alu FS 72mm 29″ B&M Xeltec |
| Chainring: | Miranda steel 38T Direct Mount |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC140A – 35.0mm |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Front light: | Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Handlebar: | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| Permissible total weight: | 147 kg |
| Crank: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm 08 |
| Cassette: | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Chain: | KMC e11 SPORT EPT eBike |
| Shift lever: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Disc brakes: | Front: Shimano MT800 CL 203 freeza | Rear: Shimano EM810 CL 180 magnet |
| Brake: | Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston |
| GPS: | Bosch ConnectModule |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











