KTM MACINA AERA FS ELITE LFC – ELEKTROMOS FULLY KERÉKPÁR – OLIVE PEARL MATT (BLACK+ORANGE) – 2026
AERA, ÖSSZHANGBAN VELED. Élje át a határtalan kényelmet az optimális ergonómiára összpontosító formatervezéssel. Minden részletet a páratlan vezetési élmény érdekében dolgoztunk ki. Akár hosszú túrákon, akár rövid utakon vesz részt, az AERA FS kényelmi koncepciója biztosítja, hogy minden kilométert könnyedén és nyugodtan élvezhessen. Az FS modellek 100 mm-es hátsó felfüggesztési rugóutat kínálnak. A sima felfüggesztés és a tökéletes üléspozíció szükségtelenné teszi a rábeszélést. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a vezetési dinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés érdekében. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Aera FS Elite LFC – 2026 egy teljes felfüggesztésű elektromos kerékpár, amelyet a vezetési kényelem, a teljesítmény és a mindennapi használatra való alkalmasság kiegyensúlyozott kombinációjára terveztek. Könnyű és robusztus Macina Aera Carbon 100 UDH vázával , a nagy teljesítményű Bosch Performance CX motorral és az integrált Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral ideálisan felszerelt hosszabb távokra és kihívást jelentő terepre – legyen szó aszfaltról, kavicsról vagy erdei ösvényekről. A beépített Bosch Kiox 500 kijelző tiszta, könnyen leolvasható kijelzőt kínál az összes, a kerékpározással kapcsolatos adatról, és intuitív kezelést tesz lehetővé menet közben is. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező Suntour XCR 34 Air teleszkópvilla és a Suntour EDGE-EVO 2CR lengéscsillapító kiváló tapadást és kényelmet biztosít egyenetlen terepen.
A KTM Macina Aera FS Elite LFC – 2026 jellemzői
- Kiváló minőségű túra elektromos kerékpár
- Macina Aera Carbon 100 UDH váz
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Suntour XCR 34 légrugós villa
- Shimano MT402 (3-F) / MT420 4 dugattyús fékek
KTM MACINA AERA FS ELITE LFC 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Aera Carbon 100 UDH PT800 Bosch BDU38/T5880 |
| Fork: | Suntour XCR 34 Air 29″ LOR 100mm 15×110 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front 29″: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex | Front 27.5″: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex | Rear 29″: Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard 60-622 Reflex | Rear 27.5″: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM Line II dropper 30.9 T:125 |
| Carrier: | KTM tour60 snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Item: | KTM Macina Aera FS Elite LFC – 2026 |
| Colour: | Olive Pearl (Black + Orange) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | Front 29″: Ryde Rival30 32H 622x30C | Front 27.5″: Ryde Rival30 32H 584x30C | Rear 29″: Ryde Rival30 32H 622x30C | Rear 27.5″: Ryde Rival30 32H 584x30C |
| Damper: | Suntour EDGE-EVO 2CR 190×45 |
| Mudguard: | Racktime Alu FS 72mm 29″ B&M Xeltec |
| Chainring: | Miranda steel 38T Direct Mount |
| Saddle clamp: | KTM Line JD-SC140A – 35.0mm |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5′ |
| Front light: | Litemove SEC-150 150Lux CT1 connector |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Front hub: | Shimano TC500B CL 32H 110-15TA |
| Rear hub: | Shimano TC600B CL 32H 148-12TA |
| Handlebar: | KTM TEAM II rizer 15 720mm |
| Permissible total weight: | 139 kg |
| Crank: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm 08 |
| Cassette: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Chain: | Shimano LG500 |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Spokes: | Front: DT Champion 2.0 black | Rear: DT Alpine II 2.34 black |
| Disc brakes: | Front: Shimano RT30 CL 203 | Rear: Shimano EM300 CL 180 magnet |
| Brake: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











