KTM MACINA AERA 871 LFC DI2 – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – MARBLE WHITE (BLACK) – 2026
AERA MINDEKINEK. A MACINA AERA kínálatából érkezett a Stiftung Warentest tesztnyertes kerékpárja. A következő generációs AERA mostantól a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel rendelkezik, LFC csomaggal felszerelve (világítás-sárvédő-csomagtartó). A biztonságos kerékpározás úttörőjeként a MACINA AERA 871 LFC ABS vezeti ezt a termékcsaládot. A BOSCH eBIKE ABS rendszer fokozott biztonságot nyújt, diszkréten a villára szerelve megakadályozza az első kerék blokkolását. Ez biztosítja, hogy hirtelen fékezés esetén is biztonságosan a nyeregben maradj, akár aszfalton vagy terepen kerékpározol. Egy robusztus mountain bike gumiabroncs megbízhatóan elkísér mindhárom modellen, készen állva bármilyen nehéz terepre. Az új Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a kerékpározási dinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációja a felhasználóbarát akkumulátor-kezelés terén. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Aera 871 LFC Di2 – 2026 egy kiváló minőségű túra- és mindennapi elektromos kerékpár, amelyet kényelemorientált hosszú utakra, napi ingázásra és sokoldalú szabadidős túrákra terveztek. A stabil Macina Trekking Onroad alumínium váz a legújabb generációs integrált Bosch Performance CX motorral , a nagy teljesítményű Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátorral kombinálva tartós, dinamikus támogatást nyújt – akár hegyes terepen vagy hosszabb etapokon is. A Bosch Kiox 500 kijelzője világos áttekintést nyújt az összes kerékpározási adatról – intuitív módon használható és könnyen leolvasható minden fényviszony mellett.
A KTM Macina Aera 871 LFC Di2 – 2026 jellemzői
- Macina Trekking Onroad Alloy váz
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS hajtókar
- FOX 34 Float 27.5` AWL E 100mm teleszkópvilla
Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS hátsó váltó
Az elektronikus Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS hátsó váltó igazi különlegesség. Elektromos kerékpárokhoz kifejlesztve, precíz, alacsony karbantartási igényű fokozatváltást kínál egyetlen gombnyomással. Az integrált Shadow+ technológia stabil láncvezetést biztosít – még egyenetlen terepen is. Az ergonomikusan kialakított EN605 Di2 váltókarral vezérelhető, amely intuitív és sima működtetést tesz lehetővé.
KTM MACINA AERA 871 LFC DI2 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Fork: | FOX 34 Float 27.5`” AWL E 100mm 15×110 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex | Rear: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T175 |
| Carrier: | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Item: | KTM Macina Aera 871 LFC Di2 – 2026 |
| Colour: | Mirable White (Black) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | Front: Mavic E-Speedcity 27 CL 110x15TA 584x30TSS TLR | Rear: Mavic E-Speedcity 27 CL 135x5QR 584x30TSS HG TLR |
| Mudguard: | Racktime aluminium 72mm B&M Xeltec |
| Chainring: | FSA set steel 38T with Chainguard |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Front light: | Litemove AE-130 90-130Lux HighBeam |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Handlebar: | KTM TEAM II rizer 15 680mm |
| Permissible total weight: | 146 kg |
| Crank: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm 08 |
| Cassette: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Chain: | KMC e11 Sport EPT eBike |
| Shift lever: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Disc brakes: | Front: Shimano RT64 CL 180 | Rear: Shimano RT64 CL 180 |
| Brake: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
| GPS: | Bosch ConnectModule |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











