KTM MACINA AERA 871 LFC – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – BRIGHT TEAL (BLACK) – 2026
AERA MINDEKINEK. A MACINA AERA kínálatából érkezett a Stiftung Warentest tesztnyertes kerékpárja. A következő generációs AERA mostantól a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel rendelkezik, LFC csomaggal felszerelve (világítás-sárvédő-csomagtartó). A biztonságos kerékpározás úttörőjeként a MACINA AERA 871 LFC ABS vezeti ezt a termékcsaládot. A BOSCH eBIKE ABS rendszer fokozott biztonságot nyújt, diszkréten a villára szerelve megakadályozza az első kerék blokkolását. Ez biztosítja, hogy hirtelen fékezés esetén is biztonságosan a nyeregben maradj, akár aszfalton vagy terepen kerékpározol. Egy robusztus mountain bike gumiabroncs megbízhatóan elkísér mindhárom modellen, készen állva bármilyen nehéz terepre. Az új Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a kerékpározási dinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM saját innovációja a felhasználóbarát akkumulátor-kezelés terén. Az akkumulátor kivétele és visszahelyezése gyerekjáték.m

A KTM Macina Aera 871 LFC – 2026 tökéletes választás az aktív ingázók, a túrarajongók és a hobbikerékpárosok számára, akik sokoldalú, robusztus és erőteljes e-trekking kerékpárt keresnek. Ez a modell kiváló minőségű alkatrészeket, kényelemorientált dizájnt és modern elektromos kerékpár-technológiát ötvöz a mindennapi közúti és könnyű terephasználathoz. A stabil Macina Trekking Onroad alumínium váz alkotja a kerékpár gerincét, és zökkenőmentesen integrálja az erőteljes Bosch Performance CX motort . Ez akár 100 Nm nyomatékot kínál, és minden kerékpározási helyzetben támogat – legyen szó akár emelkedőről, szembeszélről vagy csomaggal. A teljesen integrált Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor , amely intelligens vezérlést és teljes csatlakoztathatóságot kínál a Bosch Kiox 500 kijelzőjéhez , hosszú etapokat biztosít. A kerékpározási kényelem szempontjából kiemelkedő a RockShox Recon Silver RL teleszkópvilla 100 mm-es rugóúttal. Hatékonyan kompenzálja az egyenetlenségeket, és kellemes utazást biztosít még földúton és kavicsos utakon is.
A KTM Macina Aera 871 LFC – 2026 jellemzői
- 27,5″-os átléphető alumínium váz
- Bosch Performance CX motor 100 Nm-mel
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző
- RockShox Recon Silver RL teleszkópvilla
- Litemove AE-130 90-130Lux távolsági fényszóró első
KTM MACINA AERA 871 LFC 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Fork: | RockShox Recon Slv RL 27.5″ 100mm 15×110 |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Front: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex | Rear: Schwalbe Johnny Watts Perf. Folding DD 65-584 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM COMPII dropper/travel adj. 30.9 T150 |
| Carrier: | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Item: | KTM Macina Aera 871 LFC – 2026 |
| Colour: | Bright Teal (Black) |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | Front: Mavic E-Speedcity 27 CL 110x15TA 584x30TSS TLR | Rear: Mavic E-Speedcity 27 CL 135x5QR 584x30TSS HG TLR |
| Mudguard: | Racktime aluminium 72mm B&M Xeltec |
| Chainring: | FSA set steel 38T with Chainguard |
| Grips: | GRIP ERGON GP10 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5″-1.5″ |
| Front light: | Litemove AE-130 90-130Lux HighBeam |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Handlebar: | KTM TEAM II rizer 15 680mm |
| Permissible total weight: | 146 kg |
| Crank: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm 08 |
| Cassette: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Chain: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Shift lever: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Disc brakes: | Front: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 | Rear: Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Brake: | Tektro HD-M535 4-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











