KTM MACINA EVERY 820 BELT – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – MACHINE GREY (SILVER+BLACK) – 2026
MINDENKINEK. MINDENKOR. MINDEN TEREPEN. Olyan e-bike-ot szeretnél, ami mindent tud? A Macina EVERY a megoldás – a mindennapi társad a városi utcákon, vidéken, hegyi ösvényeken és kalandokban. Ez a terepjáró túrakerékpár azoknak készült, akik szeretik a szabadságot és nem ismerik a korlátokat. Az innovatív mérnöki munka révén az „unisex váz” koncepcióját teljesen újragondolták. A POWER TUBE SPORT (PTS) a sportos és dinamikus alternatívája az alacsony átlépésű váznak. A váz szíve a CIRCULAR POWER FLOW (CPF) konstrukció, megemelt láncvillákkal, amelyek harmonikusan integrálódnak a vázba. A Bosch Performance Line CX (BDU384Y) új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást – erőteljes, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték / 750 W max. motorteljesítmény / 400%-os max. rásegítés). A 800 Wh-s PowerTube akkumulátor energiát biztosít a hosszú túrákhoz – akár ingázol, akár a természetben tekersz, akár hegyetmenet előtt állsz. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) rendszernek köszönhetően az akkumulátor kezelése egyszerű. Akár gyereküléssel tekersz az erdőben, akár öltönyben száguldasz a városban, vagy partnereddel fedezed fel a természetet – a MACINA EVERY a te kerékpárod minden napra, minden terepre és minden pillanatra.

A KTM Macina Every 820 Belt – 2026 tökéletes társ azoknak a motorosoknak, akik élvezik a terepjárós útvonalak felfedezését, legyen szó akár egy hosszú nyaralási túráról, akár egy gyors hétvégi kiruccanásról. A Bosch Performance Line CX Gen5 motor erőteljes támogatást nyújt, míg az integrált Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor bőséges energiaellátást biztosít a hosszabb túrákhoz. A fel- és leszállás különösen kényelmes a lépcsős vázkialakításnak köszönhetően. Ezen kényelem mellett a Macina Every 820 szíj Enviolo Automatiq agyváltóval és Gates Carbon Drive rendszerrel is rendelkezik. Ez a beállítás zökkenőmentes és teljesen automatikus váltást tesz lehetővé , így a lehető legjobban élvezheted a kerékpározást. A kerékpározási adatok a kormányra szerelt Bosch Kiox 500 kijelzőn jelennek meg , amely egy pillantással mutatja a legfontosabb információkat, például az aktuális sebességet , a támogatási szintet és az akkumulátor állapotát . A kijelző vezérlése a Bosch LED Remote segítségével történik .
A KTM Macina Every 820 Belt jellemzői – 2026
- Merevfarú elektromos kerékpár Bosch Smart Systemmel
- Bosch Performance Line CX Gen5 motor – 90 Nm
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 és LED távirányító
- Enviolo Automatiq agyváltó
- Suntour Mobie34-E Air 29″ teleszkópvilla
KTM MACINA EVERY 820 BELT 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PTS800 Bosch BDU38 /T-5250 |
| Fork: | Suntour Mobie34-E Air 29″ 2CR 80mm 15AH2 taper |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Schwalbe Johnny Watts Perf. DD RaceGuard Folding 60-622 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal On Open |
| Seat post: | KTM COMP II dropper internal travel adjust. 30.9 T:125 |
| Carrier: | KTM tour 60 (snap-it 2.0 + monkeyload) childseat+rack clip |
| Item: | KTM Macina Every 820 Belt – 2026 |
| Colour: | MACHINE GREY (SILVER+BLACK) |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | front: KTM Line – DT Swiss 370 CL 32H 110/15TA DT Swiss U663 32H 622x30TC DT Champion 2.0 black | rear: KTM Line – Enviolo Trekking Hub 380% DT Swiss U663 32H 622x30TC DT Alpine II 2.34 black |
| Spring travel: | 80 mm |
| Grips: | Ergon GP1 Evo |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 25km/h / 85Nm |
| Rear light: | B&M Dart brex |
| Front light: | Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Wheel size: | 28″ |
| Permissible total weight: | 149 kg |
| Crank: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Rear derailleur: | Enviolo Trekking hub gear |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Disc brakes: | Shimano RT64 CL 180 / RT66 6bolt 180 |
| Control unit: | Bosch LED Remote |
| Brake: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











