KTM MACINA EVERY 830 DI2 – ELEKTROMOS MTB KERÉKPÁR – FLAMING BLACK (SILVER+GREY) – 2026
MINDENKINEK. MINDENKOR. MINDEN TEREPEN. Olyan e-bike-ot szeretnél, ami mindent tud? A Macina EVERY a megoldás – a mindennapi társad a városi utcákon, vidéken, hegyi ösvényeken és kalandokban. Ez a terepjáró túrakerékpár azoknak készült, akik szeretik a szabadságot és nem ismerik a korlátokat. Az innovatív mérnöki munka révén az „unisex váz” koncepcióját teljesen újragondolták. A POWER TUBE SPORT (PTS) a sportos és dinamikus alternatívája az alacsony átlépésű váznak. A váz szíve a CIRCULAR POWER FLOW (CPF) konstrukció, megemelt láncvillákkal, amelyek harmonikusan integrálódnak a vázba. A Bosch Performance Line CX (BDU384Y) új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást – erőteljes, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték / 750 W max. motorteljesítmény / 400%-os max. rásegítés). A 800 Wh-s PowerTube akkumulátor energiát biztosít a hosszú túrákhoz – akár ingázol, akár a természetben tekersz, akár hegyetmenet előtt állsz. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) rendszernek köszönhetően az akkumulátor kezelése egyszerű. Akár gyereküléssel tekersz az erdőben, akár öltönyben száguldasz a városban, vagy partnereddel fedezed fel a természetet – a MACINA EVERY a te kerékpárod minden napra, minden terepre és minden pillanatra.

A KTM Macina Every 830 Di2 – 2026 modellel egy praktikus, merevfarú, elektromos túrakerékpárt kapsz, kiváló minőségű felszereltséggel és kényelmes, átléphető vázzal. A motor lelke a Bosch Performance Line CX Gen5 motor , amely erőteljes és megbízható támogatást nyújt. Ugyanakkor az alsó csőbe integrált Bosch PowerTube 800 Wh akkumulátor bőséges energiával látja el a kerékpárt. Nagy kapacitásának köszönhetően akár hosszabb elektromos kerékpáros túrák is könnyedén lehetségesek vele.
Kerékpározás közben az összes releváns adatot ellenőrizheted a kormányra szerelt Bosch Kiox 500 kijelzőn , amely egyértelmű információkat nyújt, például az aktuális sebességet és az akkumulátor állapotát . A Bosch LED Remote segítségével válthatsz a különböző kijelző nézetek között , és kiválaszthatod a kívánt támogatási módot. A vezérlőegység a kerékpár integrált világítási rendszerét is vezérli . A Litemove SEC-150 első lámpával mindig megvilágítod az utat magad előtt, míg a Busch & Müller Toplight 2C-E hátsó lámpa biztosítja, hogy látható maradj a többi közlekedő számára hátulról.
A KTM Macina Every 830 Di2 – 2026 jellemzői
- Túra elektromos kerékpár Bosch Smart Systemmel
- Bosch Performance Line CX Gen5 motor – 100 Nm
- Bosch PowerTube 800 Wh-s akkumulátor
- Bosch Kiox 500 kijelző és LED távirányító
- Litemove SEC-150 első lámpa
- Busch & Müller Toplight 2C-E hátsó lámpa
- KTM COMP II dropper nyeregcső
KTM MACINA EVERY 830 Di2 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 PTS800 Bosch BDU38 /T-5250 |
| Fork: | Suntour Mobie34-E Air 29″ 2CR 80mm 15AH2 taper |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Continental E-Ruban Plus 58-622 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Evo |
| Seat post: | KTM COMP II dropper internal travel adjust. 30.9 T:125 |
| Carrier: | KTM tour 60 (snap-it 2.0 + monkeyload) childseat+rack clip |
| Item: | KTM Macina Every 830 Di2 – 2026 |
| Colour: | WHITE (BLACK+ORANGE) | FLAMING BLACK (SILVER+GREY) |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ adjustable MY2025 |
| Wheels: | KTM Line – Shimano TC600B CL 32H 148-12TA Ryde Rival30 32H 622x30C DT Alpine II 2.34 black |
| Spring travel: | 80 mm |
| Grips: | Ergon GP1 Evo |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 25km/h / 85Nm |
| Rear light: | B&M Toplight 2C |
| Front light: | Litemove SEC-150 150 Lux with CT1 connector |
| Pedal: | MTB pedal flat VPE-527 alloy |
| Wheel size: | 28″ |
| Permissible total weight: | 147 kg |
| Crank: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8 |
| Cassette: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Chain: | Shimano LG500 |
| Shift lever: | Shimano Di2 EN605 wireless |
| Charger: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Disc brakes: | Shimano RT30 CL 180 / RT30 CL 180 |
| Control unit: | Bosch LED Remote |
| Brake: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:











