KTM MACINA GRAN 810 DI2 – ELEKTROMOS TREKKING KERÉKPÁR – OLIVE PEARL (BLACK) – 2026
MINŐSÉG. KÉNYELEM. TELJESÍTMÉNY. STÍLUS. A MACINA GRAN egy igazi mindenes, számos felhasználási lehetőséggel! Legyen szó hosszú kerékpártúrákról, erdei és kavicsos utakon való tekerésről vagy kalandtúrákról. A függőleges üléspozíció optimális kényelmet biztosít a kikapcsolódáshoz és a természetben való gyönyörködéshez. E-Trekking közúton: A KTM egyik legsikeresebb szegmense az új évbe lép a BOSCH BDU384Y meghajtóegységgel ellátott frissítéssel. A TREKKING koncepció robusztus alumínium vázat, állítható kormányszárat és rugózott nyeregcsövet tartalmaz. Hangsúlyozni kell, hogy az új GRAN modellekkel a regnáló „Stiftung Warentest” győztes kerékpár utódai is ebben a kínálatban vannak. A Performance Line CX (BDU384Y) teljesen új szintre emeli a menetdinamikát és az agilitást. Erős, könnyű és csendes (100 Nm max. nyomaték, 750 watt max. motorteljesítmény, 400%-os max. támogatási tényező). A Power Tube akkumulátor 800 Wh-t biztosít. A POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) a KTM innovációja a felhasználóbarát akkumulátorkezelés terén. Az akkumulátor eltávolítása és visszahelyezése gyerekjáték.

A KTM Macina Gran 810 Di2 a kompromisszumok nélküli túrázás és túrázás élményét testesíti meg. A Gran a lehető legkellemesebbé teszi az e-kerékpározást. Válasszon három vázforma közül az igényeinek megfelelően. Tekerjen végtelen távolságok felé a csendes Bosch Performance Line CX Gen.5-tel és a 800 Wh-s akkumulátorral . Váltson elektronikusan vagy teljesen automatikusan a Shimano Cues Di2 11 sebességes váltóval. Könnyedén uralja a földutakat a 80 mm-es teleszkópos villának, a széles gumiabroncsoknak és felfüggesztésnek, valamint a behúzható nyeregcsőnek köszönhetően. Maradjon tájékozott KTM Macina Gran 810-ével kapcsolatban a nagyméretű Kiox 500 kijelzőn. És támaszkodjon a kiváló minőségű túrafelszerelésre a Busch and Müller világítási rendszerrel és a multifunkcionális csomagtartóval.
A KTM Macina Gran 810 Di2 – 2025 jellemzői
- Kiváló minőségű túra eBike
- Bosch Perf. Line Gen.5 motor
- Bosch PowerTube 800 Wh
- Bosch Kiox 500 kijelző
- Elektromos Shimano Cues Di2 sebességváltó automata váltással
- 4 dugattyús Tektro tárcsafékek
- Busch és Müller világítási rendszer
KTM MACINA GRAN 810 Di2 2026 LEÍRÁS:
| Frame: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Fork: | Suntour XCR32 ATB Air 29″ LOR 80mm taper |
| Battery: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Tyres: | Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard 60-622 Reflex |
| Saddle: | Selle Royal Lookin Man |
| Seat post: | KTM Line Dropper + Suspension 30.9 |
| Carrier: | KTM Light 60 (Snap-it 2.0 + Monkeyload) |
| Weight: | 28.1 kg |
| Item: | KTM Macina Gran 810 Di2 – 2025 |
| Colour: | OLIVE PEARL |
| Stem: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Display: | Bosch KIOX 500 TFT display |
| Side stand: | KTM 28″ bike stand, adjustable |
| Wheels: | KTM Line – Shimano Deore M5100 |
| Spring travel: | Front: 80mm |
| Grips: | Ergon GP1 Evo |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 25km/h / 85Nm |
| Rear light: | B&M Dart brex |
| Front light: | B&M IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Pedal: | Ergotec EP-2 pedal |
| Wheel size: | 28″ |
| Handlebar: | Ergotec Lady Town 630mm |
| Crank: | KTM E-Team2 ISIS 170mm Q8 |
| Cassette: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Rear derailleur: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Chain: | KMC e11 Sport EPT eBike |
| Shift lever: | Shimano Di2 EN605 wireless |
| Charger: | Bosch Standard Charger 4A |
| Disc brakes: | Tektro TR-45 2.3mm CL 180 / TR-45 2.3mm CL 160 |
| Control unit: | Bosch LED Remote |
| Brake: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-piston |
| GPS: | Bosch ConnectModule |
KTM MÉRETTÁBLÁZAT:















