STÍLUSOS GYEREKBICI KIS KALANDOROKNAK
A BUBU modell tökéletes választás fiúknak és lányoknak egyaránt. Élvezd a tekerést a BUBU kerékpárral – olyan fiatal kerékpárosok számára tervezték, akik készen állnak az első kerékpáros kalandjaik megtapasztalására. Modern és stílusos kialakítása garantálja, hogy minden tekerés felejthetetlen élmény lesz, akár a játszótérre indulsz, akár a környéket fedezed fel. A BUBU-val minden tekerés tele van örömmel, nevetéssel és növekvő önbizalommal!
A BUBU több mint egy gyerekbicikli – belépőjegy a szórakozás, a mozgás és a felfedezés világába. Átgondolt kialakításának köszönhetően maximális kényelmet és biztonságot nyújt, miközben segít az egyensúlyérzék és a kerékpározás szeretetének fejlesztésében már az első naptól kezdve.
Szárnyakat adhatsz gyermekednek – a Leader Fox BUBU kerékpárral!
A 18″-os gyermekkerékpárok kb. 110-120 cm magas és 5-6 éves gyermekek számára alkalmasak.
| VÁZ | ALUMÍNIUM |
| FÉKEK | TEKTRO V-FÉK |
| LÁNCKERÉK | CTS2-25 AS430 H: 114 mm, 30 fog |
| SZABADON FUTÁS | 20T |
| LÁNC | KMC C410 |
| KORMÁNY | SZÉLES: 540 mm |
| NYEREG | GYAKORLAT |
| FEJ RÉSZEI | NECO H827W |
| MAXIMÁLIS TERHELÉS | 80 kg |
| SÚLY | 8,9 kg |
| KERÉKÁTMÉRŐ | 18″ |







