STÍLUSOS GYEREKBICI KIS KALANDOROKNAK
Minden kis versenyző az első akar lenni – és a GAMP 20”-os kerékpárral ezt könnyedén megteheted! A könnyű alumínium váz, a 20”-os felnik és a könnyű váltás tökéletes társsá teszi ezt a kerékpárt hosszú utakra és terepjáró kalandokra.
Olyan gyerekeknek tervezték, akik imádják a sebességet, a szabadságot és a felfedezést. Akár a kerékpárúton száguldanak, akár a természet ösvényein száguldanak, a GAMP 20″ mindig maximális teljesítményt nyújt. Biztonságos, könnyű és tartós – ez a kerékpár készen áll minden kihívásra!
| VÁZ | ALUMÍNIUM |
| FÉKEK | TÁRCSÁS – MECHANIKUS |
| FORGÓRÉSZ | Ø: 160 mm |
| LÁNCKERÉK | PROWHEEL PRO-V40PP H: 140 mm, 40 fogú |
| HÁTSÓ FOKOZAT | SHIMANO TOURNEY RD-FT35A |
| JOBB OLDALI VÁLTÁS | SHIMANO TOURNEY, SL-RV200-6R, 6 RYCHLOSTÍ |
| KAZETTA | 6 SEBESSÉGES 14-28 FOG |
| LÁNC | KMC Z6 |
| KORMÁNY | ALU, RIZS: 30 mm |
| HÁTSÓ AGY | ALU |
| ELSŐ AGY | ALU |
| GUMIK | INNOVA, 20X1,75 |
| NYEREG | GYAKORLAT |
| FEJ RÉSZEI | CH-288TBW, FEKETE, 1-1/8″ ELŐRE |
| MAXIMÁLIS TERHELÉS | 80 kg |
| SÚLY | 12 kg |
| KERÉKÁTMÉRŐ | 20″ |







